Blog

Tohle si nenechte ujít!

Už se to blíží, už to je skoro za dveřmi! Co? Více než 45 vystavovatelů, neodolatelná tombola, spousta úžasných šatů a svatebních modelů pro dámy i pány a taky vše ostatní, co váš nejkrásnější den bude potřebovat!

7 důvodů, proč si nenechat ujít svatební veletrh

Plánování svatby je plné rozhodování. Které šaty, jaké místo, které květinářství, jaký catering a kdo upeče dort, co dekorace, tohle a tamto… nevěsty se někdy cítí tak trochu zahlceny. Přitom stačí jeden jediný den a máte vyhráno – stačí totiž jen navštívit ten správný svatební veletrh!

TOP dárečky, které budou novomanželé milovat

Vaši přátelé se budou brát. A vy jim to chcete samosebou udělat krásné, že? Dárek pro novomanžele je věda. Klasická obálka s šustivou náplní samozřejmě neurazí, ale co takto popustit uzdu fantazie trochu víc?

Koupené nebo půjčené?

Toť věčná předsvatební otázka! Přemýšlíte, jestli zainvestovat, a mít šatičky na památku, nebo si své vysněné na ten velký den “jen” půjčit? Tak se na to dneska společně podíváme…

10 dárečků pro nevěstu, které opravdu potěší

Kalendář pro nevěstu k dotvoření je v podstatě vaše hřiště na hraní. Do velkého boxu a něžně růžové barvy zabalené, blýskavou mašlí ovázané. Využijte ho na maximum! Na tento dárek pro nevěstu totiž jen tak nezapomene! 

Zkouška svatebních šatů v TYANO co děláme jinak?

Zkouška svatebních šatů u nás v TYANO zahrnuje jednu velmi oblíbenou službu navíc, protože…

Kronika pro nevěstu - strážce vašich (nejen) svatebních vzpomínek

Pamatujete si na vaše seznámení? A co vaše první rande? První pohlazení? První noc? Společné hádky a možná i rozchody? Vzpomínky jsou vzácné. Všechny ty zdánlivé drobnosti, které vás dovedly až před oltář. Nestálo by za to mít je bezpečně uložené a moct se k nim kdykoliv s láskou vrátit?

Zkouška šatů - 6 odpovědí na vaše otázky

Už se to blíží. Zkouška šatů! Velký den, kdy možná poprvé uvidíte svatební šaty svých snů. Poprvé se dotknete hebkého materiálu, prohlédnete si všechny ty jemné detaily, oblečete se… a na první pohled se zamilujete!

Plánování svatby krok po kroku

Zasnoubili jste se a oba už se nemůžete vašeho velkého romantického dne dočkat? Nedivíme se! Čas před svatbou je plný vzrušení, emocí i motýlků v břiše. A u nás v salonu občas vidíme, že je to taky čas ma-lič-ko náročný. Je totiž tolik věcí, na které musíte myslet a které musíte naplánovat!

7 dokonalých způsobů jak strávit letošního Valentýna

Valentýn je za dveřmi (a nejde si ho nevšimnout). Růže a čokoláda jsou nepochybně super věci, ale podstata tohoto svátku by měla být o kousek jinde. Ve společném a láskyplném sdílení. Souhlasíte?

HOSTO - TEST

Chceš svého pomocníčka pro efektivní plánování seznamu svatebních hostů? Chceš se u plánování bavit? Mrkni na https://www.tyano.cz/hostotest