Jak u nás šití svatebních šatů na míru probíhá?

  1. Vyberete si model z nabídky. Zamluvíte si termín na zkoušku, kde probereme vaši volbu. V případě dostupnosti zvoleného modelu na salonu, si můžete model prohlédnout a vyzkoušet. Rádi vám s výběrem poradíme.

  2. Na základě vybraného modelu, vezmeme pečlivě vaše míry a domluvíme veškeré detaily šatů. V salonu bude pro vás, pro tuto úvodní zkoušku, vyhrazen  čas 90 minut. Zkouška je zpoplatněna částkou 300 Kč. Na zkoušku můžete přijít s doprovodem.

  3. Doba ušití šatů je závislá na složitosti modelu a kapacitě návrháře. Standardní doba dodání je 8 až 10 týdnů od zaplacení zálohy. Zálohu ve výši 50% kupní ceny můžete zaplatit v hotovosti nebo kartou. Po celou dobu budeme s vámi v kontaktu.

  4. Jakmile budou vaše šaty na salonu, ozveme se vám. Na zkoušku si nezapomeňte s sebou vzít boty, tělové prádlo a případné doplňky, které mohou ovlivnit finální úpravu šatů. Tato zkouška je již bezplatná. I na tuto zkoušku můžete přijít s doprovodem.

  5. V případě potřeby drobných úprav šatů, tyto zajistíme bezplatně naší švadlenkou. Při správném změření a nezměněné konfekční velikosti by šaty měly perfektně sedět. Pokud si budete přát rozsáhlejší krejčovské úpravy, rády vám nabídneme služby naší švadlenky.

  6. Po úhradě doplatku kupní ceny, si vaše svatební šaty od nás odnesete v ochranném obalu. V případě vašeho zájmu se také můžeme domluvit na uschování šatů do svatby v našich prostorách a jejich přípravě na váš velký den.

  7. Láká vás možnost mít vlastní svatební šaty, podtrhující vaši osobitou krásu a šarm? Váháte ale, zda ušití šatů na míru u nás je tím správným řešením? Zavolejte nám, domluvte si schůzku a nezávazně vše probereme. My věříme, že vaše šaty jsou ve Svatebním salonu TYANO a pomůžeme vám je objevit.

Vaše vysněné šaty čekají Zarezervujte si svůj termín na zkoušku nebo konzultaci šatů na míru

Přidejte se mezi stovky spokojených zákazníků našeho svatebního salónu

Vážíme si vašich hodnocení. Posunují nás stále vpřed. Připomínky nás motivují. Spokojenost s našimi službami těší. Je skvělé vidět, co se povedlo. Děkujeme vám za ně.