O svatebním salónu TyAno

Vize salonu TYANO byla od začátku jasná – chtěly jsme z obyčejné zkoušky svatebních šatů vytvořit nezapomenutelný zážitek.

Každá nevěsta je pro nás jedinečná. Ctíme jejich rozdílné osobnosti, vkus, představy a sny, stejně jako různorodost ženských tvarů. A přály jsme si, aby u nás našly nejen dokonalé šaty, ale také soukromí, péči, zábavu a radost. A tak v Benešově vznikl svatební salon TYANO.

Šaty pro každou nevěstu

V našem svatebním salonu jsme pochopily, že krása má mnoho podob. Proto u nás najdete konfekční velikosti svatebních šatů od velikosti 34 do velikosti 60. Svatební šaty jako oděv mají svá specifika, která mohou nejednu nevěstu překvapit. Velikost svatebních šatů totiž nemusí v reálu odpovídat vaší běžné konfekční velikosti. Proto je vždy zásadní šaty důkladně vyzkoušet a podle potřeb doladit.

Před návštěvou

Ještě než se k nám vydáte, doporučujeme věnovat chvilku předvýběru šatů, které byste ráda vyzkoušela. Díky tomu získáte orientaci v naší nabídce a ujasníte si své stylové preference a přání (chcete si šaty půjčit, koupit nebo ušít na míru?). Pokud nám zvolený výběr vašich vysněných šatů před svou návštěvou zašlete, budou na vás po příchodu k nám rovnou čekat. Tímto výběrem samozřejmě nebudete nijak limitována, k dispozici vám stále budou všechny šaty z aktuální nabídky našeho salonu.

Užijte si zábavu od samého začátku! Pro zpříjemnění výběru šatů v prostředí domova vám webové stránky salonu TYANO připravily jedinečnou on-line zkoušku svatebních šatů.

Obečte si radost

Chceme z vaší zkoušky šatů udělat slavnostní zážitek, na který budete s radostí vzpomínat! Při zkoušce svatebních šatů Vás průběžně ve zkoušených modelech fotíme. Fotky pak, jako malý dárek, dostáváte v závěru zkoušky na flash disku. Sklenka sektu na začátek a lehké občerstvení je pro nás samozřejmostí.

Cena zkoušky:

Svatební šaty / šaty pro družičku     90 minut    400 Kč
Společenské šaty                             60 minut    300 Kč

Sladěno do detailu

Váš svatební vzhled citlivě doladíme k dokonalosti jedním z krásných závojů a tiár, pelerín nebo kožíšků pro chladnější období. Stačí si jen vybrat!

Náš svatební salon myslí samozřejmě také na družičky. I pro ně máme v nabídce velké množství šatů z dílen světových návrhářů. Tyto luxusní šaty udělají z každé družičky nepřehlédnutelný doprovod a z vašich svatebních fotografií potěšení pro oko.

A co váš doprovod?

Při zkoušce myslíme i na váš doprovod! V salonu máme pro vaše nejmenší připraveny hračky a Kouzelnou knihu TYANO. Tato kreativní kniha, která byla speciálně navržena pro náš salon, baví i nás!
Obavy nemusíte mít ani o váš větší doprovod. Počkat na vás může u kávy v příjemné cukrárně, zahrát si minigolf nebo bowling. To vše najdete v bezprostřední blízkosti našeho salonu.

A to není vše...

Naše vášeň pro tento speciální den šla totiž ještě dál. Chtěly jsme, aby u nás naši zákazníci našli vždy něco navíc. A tak jsme vytvořily originální doplňky a tématické dárky! Už jste viděli třeba náš Kalendář pro nevěstu nebo Kalendář pro novomanžele a zamilované?

Máte jakékoliv otázky? Ptejte se, velmi rádi odpovíme.

 

Těšíme se na vás ve svatebním světě TYANO!

Věra a Martina, tým TYANO