O svatebním salónu TyAno

Svatební salón TYANO ® vznikl s přáním, učinit z obyčejné zkoušky svatebních šatů, zážitek.  Zároveň pak bylo přáním pokrýt nabídkou originalitu každé nevěsty, a to nejen s ohledem na rozdílný vkus, ale také se zohledněním a respektem k různosti tvarů ženské postavy.

Svatební salón TYANO ® nabízí konfekční velikosti svatebních šatů od velikosti 34 do velikosti 60. V galerii šatů, uvedené na webových stránkách salónu, má každá nevěsta možnost výběru šatů dle kritéria velikosti, je však důležité upozornit, že uvedená konfekční velikost šatů, nemusí v reálu odpovídá běžné konfekční velikosti nevěsty. Svatební šaty, jako oděv, mají svá specifika, která mohou nevěstu i překvapit, když zvolené šaty pro den Ano budou ve výsledku v jiné velikosti než běžná konfekce.  

Doporučujeme před návštěvou salónu věnovat chvilku výběru svatebních šatů, které by nevěsta ráda v den návštěvy salónu vyzkoušela. Tento čas přinese nevěstě nejen orientaci v nabídce salónu, ale umožní jí zejména zjištění vlastních preferencí ve smyslu toho, co od svých svatebních šatů očekává, jaké mají být. Pokud pak zvolený výběr zašle nevěsta před svou návštěvou salónu, umožní tak zajištění kompletní přípravy na návštěvu nevěsty, čímž se zvýší komfort a luxus, který nevěsta při zkoušce šatů v salónu získá. Samozřejmě daný výběr a připravené šaty, neomezí nevěstu v požadavku na zkoušku také jiných šatů, které se jí přímo v salónu zalíbí.

Pro zpříjemnění výběru šatů v prostředí domova, nabízí webové stránky salónu TYANO ® originální on-line zkoušení svatebních šatů ®.  Milé nevěsty vyzkoušejte a užijte si zábavu, kterou on-line zkoušení šatů nabízí.

Svatební salón nabízí rovněž velké množství šatů pro družičky, které jsou ušity předními světovými návrháři v oblasti. Jedná se o skutečně luxusní šaty, které z každé družičky učiní nepřehlédnutelný doprovod nevěsty.

Zkouška šatů coby zážitek je motem chvil, které nevěsta v salónu TYANO ® stráví.  Nabídka občerstvení nevěsty a jejího doprovodu je pak samozřejmostí.  Pro zvýšení komfortu při zkoušce jsou prostory salonu klimatizovány a po zkoušce je nevěstě k dispozici vše potřebné  k úpravě. V rámci zkoušky bude nevěsta průběžně focena samotným personálem prodejny, přičemž může jít o fotografie nevěsty nebo družičky ve zkoušených šatech (na památku), v detailech zkoušených šatů (pro přiblížení vzhledu „kritických „míst") nebo i fotky nevěsty s jejím doprovodem v salónu (opět pro uchování památky). Pořízené fotografie pak nevěsta vždy po skončení zkoušky obdrží na flash disku salónu, který jí bude věnován.  Při potřebě opakovaných návštěv, mohou být na daný flash disk, ukládány samozřejmě další fotografie.

Zkouška svatebních šatů, jakož i šatů pro družičky je v salónu zpoplatněna částkou 300,-Kč za 90 minut. Jedná se o poplatek za veškerý komfort a služby při zkoušce, jakož i o platbu určenou k péči o šaty, která musí být salónem průběžně realizována, neboť šaty jsou při zkouškách vystavovány zátěži. Svatební salón TYANO ® věří, že danou platbou poplatku, docílí i toho, že prostor salónu využijí skutečné zájemkyně o jeho služby, kterým pak bude moci poskytnout veškerý komfort.

Při zkoušce myslíme i na Váš malý doprovod. V salónu máme hračky a Kouzelnou knihu TYANO ®.  Speciálně navržená kreativní kniha pro náš salón baví i nás!

V bezprostřední blízkosti svatebního salónu se nachází velmi příjemná cukrárna, minigolf a bowling, místa, která mohou zpříjemnit ukrácení času doprovodu nevěsty, zejména budou-li jím děti nebo budoucí manžel, kterému samozřejmě samotná zkouška šatů musí zůstat utajena.

Svatební salón TYANO je pak hrdý na to, že od samého počátku vytváří svůj svět TYANO ®, v němž nejde jen o půjčení šatů.   V nabídce salónu je k dispozici originální produktový Kalendář pro nevěstu ®, který svým obsahem potěší každou budoucí nevěstu.  Nevěsta si může kalendář zakoupit sama pro své potěšení, nebo jí může být darován jejím svědkem či jinou nevěstě milou osobou.

V další nabídce salónu je k dispozici originální produktový Kalendář pro zamilované ®, jehož obsah zpříjemní společné chvilky každému, kdo prožívá s milující osobou společné chvíle a umí si je zpříjemnit. Kalendář je ideálním dárkem pro novomanžele nebo ke všem okamžikům, kdy stojí za to říct, že má člověk druhého rád.  Nevěsta si může s kalendářem užít také romantické chvíle se svým budoucím manželem ještě před svatbou.  Jednoduše využití tohoto luxusního kalendáře je skutečně velmi široké.  

Milé nevěsty těšíme se na vaši návštěvu, vstupte  s námi do světa TYANO ®.