iKabinka - nápověda

Návod jak dosáhnout co nejlepších výsledků

Naši iKabinku je možné používat prostřednictvím počítače, mobilu i tabletu. Jedná se o pohybovou aktivitu exkluzivně chráněnou formou ochranné známky, první pohybové ochranné známky v České republice!

Nejlepších výsledků v naší iKabince však dosáhnete na počítači, neboť budete zkoušet své šaty ze salonu TYANO ® v komfortu větší pracovní plochy monitoru počítače.

iKabinka je plně funkční na operačních systémech MacOS High Sierra a novějších, v prohlížečích Safari od verze 12, Google Chrome od verze 75, Firefox od verze 67 a novějších. V operačních systémech Windows 10, v prohlížečích Internet Explorer verze 11 a novějších.

Základem on-line zkoušky je dobrá zdrojová fotografie Vaší postavy. Fotografie by měla být focena ideálně před světlým pozadím, při dostatečném osvětlení, vždy s orientací na výšku. Doporučujeme fotit při dostatečném prostoru mezi fotografem a focenou postavou (min 2 metry).

Pro dosažení ideálních výsledků je zapotřebí mít na fotografii, v částech nad a pod postavou, prostor volného místa (asi jako 1/4 z výšky Vaší postavy). Postoj zvolte rovný, uvolněný, s rukama přirozeně podél těla. Nezapomeňte na správné držení hlavy a úsměv :-)

Vaše oblečení, může také ovlivnit výsledek, proto doporučujeme světlé a pleťové odstíny oděvu, ideálně přiléhavého (in eventum plavky, spodní prádlo apod.) Pokud máte v plánu zkoušet šaty, které Vám zcela nepřekryjí nohy,  obujte si pro lepší výsledek krásné boty.

Tato fotografie Vám může sloužit jako vzor a zde jsou vidět vzorové výsledky on-line zkoušení v PDF náhodně vybraných šatů.

 1. Vyberte si šaty z katalogu

  Při procházení našeho katalogu svatebních šatů, můžete kdykoliv z detailu šatů vložit šaty pomocí tlačítka "i Kabinka" na zkoušku do "kabinky". Šatů můžete mít v kabince libovolné množství, záleží jen na Vašem výběru. 

 2. Vyfoťte se

  Fotoaparátem, telefonom nebo jiným přístrojem se vyfoťte. Možná bude lepší požádat o pořízení fotografie "kámošku". Ideální postup, jak dosáhnout dobré zdrojové fotografie najde výše). Nezapomeňte na dobrý postoj a úsměv :-)

 3. V kabince na sebe přetáhněte vybrané šaty

  Pomocí tlačítka "Vložit fotografii postavy" nahrajte Vaší fotografii. Pokud se náhodou nepovedla, vyfoťte se znovu. Na další pokus to určite vyjde. Z iKabinky (vpravo vedle fotografie) si na svou fotografii přesuňte ke zkoušce zvolené šaty.

 4. Zvětšit, zmenšit, posunout … ať to pěkně sedí

  Pod fotografií naleznete jezdec, kterým můžete měnit velikost své fotografie (lze i myší). Posuny kurzoru po fotografii, pohybujete fotografií ve všech směrech. Posuny, jimiž přibližujete či oddalujete Vaši postavu na fotografii, si své šaty vyzkoušejte. Užijte si zkoušku, pohrajte si s přesným umístěním šatů na Vaši postavu. Během pár chvil určitě vyladíte vše, aby to pěkně sedělo. Jakmile budete se svou zkouškou spokojeni, uložte si aktuální náhled. 

 5. Pošlete své vybrané šaty přátelům a tešte se na jejich názor

  Jakmile budete s mít všechny šaty vyzkoušené a uložené náhledy, klikněte na tlačítko "Uložit vše jako PDF". Do Vašeho zařízení se stáhne Vaše zkouška ve formátu PDF, tak jak jste si ji v iKabince napozicovala. Soubor můžete poslat svým kamarádům. Teď už jen počkat na jejich názor, jak Vám to moc sluší a vybrat ty pravé!